
Бендикс стартера 233841 CZ 7233-0841
- В наявності
- Код: PR 7233-0841
225 ₴
202,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 233841 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7233-0841

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7233-0841
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD0131 | BOSCH | F032233841 | CARGO | 233841 |
| GHIBAUDI | 2241 | ROVER | NAD101260 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 72330841 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Внутрішній діаметр. | 12,00 мм |
| Довжина | 68,70 мм |
| Зовнішній діаметр | 25,70 мм |
| Код товару | PR 7233-0841 |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання проти годинникової стрілки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202,50 ₴



