
Бендикс стартера 332145 CZ 7332-0145
- В наявності
- Код: PR 7332-0145
269 ₴
242,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 332145 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7332-0145

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7332-0145
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD6035 | AS | SD6035P | BMW | 12417788680 |
| BOSCH | F032332145 | CARGO | 332145 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 73320145 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Внутрішній діаметр. | 12,00 мм |
| Довжина | 50,50 мм |
| Зовнішній діаметр | 35,00 мм |
| Код товару | PR 7332-0145 |
| Кільк. зубц. | 11 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242,10 ₴



