Якір стартера ЯКІР СТАРТЕРА 135667 CZ 7135-0667
- В наявності
- Код: PR 7135-0667
1 339 ₴
1 205,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якір стартера ЯКІР СТАРТЕРА 135667 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7135-0667

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7135-0667
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Довжина штока |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напруга |
|
|
| Потужність стартера |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032135667 | CARGO | 135667 | GHIBAUDI | IM3054 |
| PSH | 062000105146 | WAI | 618407 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71350667 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Довжина штока | 209,50 мм |
| Зовнішній діаметр | 74,40 мм |
| Код товару | PR 7135-0667 |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Напруга | 24 В |
| Потужність стартера | 7,5 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 205,10 ₴



