
Радіатор наддуву ИНТЕРКУЛЕР BMW 3 (E46) 99-05 1780-0111
- В наявності
- Код: PR 1780-0111
3 491 ₴
3 141,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор наддуву ИНТЕРКУЛЕР BMW 3 (E46) 99-05

КОД ТОВАРУ
PR 1780-0111

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1780-0111
(PROFIT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MAGNETI | MST459 | MAHLE | CI425000S | NISSENS | 96654 |
| NRF | 30154A | NRF | 30154 | VALEO | 818716 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17800111 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 540 мм |
| Ширина ядра радіатора | 127 мм |
| Глибина ядра радіатора | 50 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Код товару | PR 1780-0111 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 141,90 ₴



