Радіатор охолоджування РАДИАТОР MITSUBISHI PAJERO SPORT 98- (3.0 V6) (AT) 1740-0285
- В наявності
- Код: PR 1740-0285
4 620 ₴
4 158 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування РАДИАТОР MITSUBISHI PAJERO SPORT 98- (3.0 V6) (AT)

КОД ТОВАРУ
PR 1740-0285

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1740-0285
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Матеріал водяного бака (радіатор) |
|
|
| Матеріал охолоджувальних ребер |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MITSUBISHI | MN153206 | MITSUBISHI | MN153205 | NISSENS | 68154 |
| NRF | 53687 | VALEO | 734144 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17400285 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 425 мм |
| Ширина ядра радіатора | 638 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Глибина решітки | 26 мм |
| Довжина решітки | 425 мм |
| Код товару | PR 1740-0285 |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | алюміній |
| Ширина решітки | 638 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 158 ₴



