Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 132366 CZ 7132-0366
- В наявності
- Код: PR 7132-0366
187 ₴
168,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 132366 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7132-0366

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7132-0366
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина штока |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD0279 | AS | SD0405P | BOSCH | F032132366 |
| CARGO | 132366 | GHIBAUDI | 2121 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71320366 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Внутрішній діаметр. | 10,25 мм |
| Довжина | 75,00 мм |
| Довжина штока | 51,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 40,80 мм |
| Код товару | PR 7132-0366 |
| Кільк. зубц. | 11 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168,30 ₴



