Роликовий модуль натягувача ременя (ролик, ремінь) GREAT WALL HOVER H5 ДИЗЕЛЬ (1021013-ED01) CT1159K1
- В наявності
- Код: CI CT1159K1
3 367 ₴
3 030,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Роликовий модуль натягувача ременя (ролик, ремінь) GREAT WALL HOVER H5 ДИЗЕЛЬ (1021013-ED01)

КОД ТОВАРУ
CI CT1159K1

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CT1159K1
(Contitech)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Ширина |
|
|
| Ширина паковання |
|

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Роликовий GREAT WALL HAVAL 5 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Contitech |
| Код запчастини | CT1159K1 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Contitech |
| Вага | 0,933 кг |
| Висота паковання | 9,5 см |
| Довжина паковання | 26,5 см |
| Код товару | CI CT1159K1 |
| Кільк. зубц. | 171 |
| Ширина | 25 мм |
| Ширина паковання | 16,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 030,30 ₴



