Щіткотримач стартера ЩІТКОТРИМАЧ СТАРТЕРА 134103 CZ 7134-0103
- В наявності
- Код: PR 7134-0103
220 ₴
198 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щіткотримач стартера ЩІТКОТРИМАЧ СТАРТЕРА 134103 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7134-0103

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7134-0103
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SBH0005 | BOSCH | F032134103 | CARGO | 134103 |
| GHIBAUDI | PAPA117 | IKA | 771211 | PSH | 063000232016 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71340103 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Висота | 24,30 мм |
| Внутрішній діаметр. | 32,60 мм |
| Зовнішній діаметр | 82,50 мм |
| Код товару | PR 7134-0103 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴



