Щіткотримач стартера 134103 CN 134103
- В наявності
- Код: CG 134103
284 ₴
255,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щіткотримач стартера ЩІТКОТРИМАЧ СТАРТЕРА 134103 CN

КОД ТОВАРУ
CG 134103

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
134103
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SBH0005 | BOSCH | F032134103 | GHIBAUDI | PAPA117 |
| IKA | 771211 | PROFIT | 71340103 | PSH | 063000232016 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 134103 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Висота | 24,30 мм |
| Внутрішній діаметр. | 32,60 мм |
| Зовнішній діаметр | 82,50 мм |
| Код товару | CG 134103 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255,60 ₴



