Щіткотримач стартера ЩІТКОТРИМАЧ СТАРТЕРА 132812 TR 132812
- В наявності
- Код: CG 132812
204 ₴
183,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щіткотримач стартера ЩІТКОТРИМАЧ СТАРТЕРА 132812 TR

КОД ТОВАРУ
CG 132812

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
132812
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SBH3004 | AS | SBH3035S | BOSCH | F032132812 |
| IKA | 771521 | PROFIT | 71320812 | PSH | 063000543206 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 132812 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Висота | 21,80 мм |
| Внутрішній діаметр. | 20,65 мм |
| Зовнішній діаметр | 55,50 мм |
| Код товару | CG 132812 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 183,60 ₴



