Щіткотримач генератора 333499 CN 239781
- В наявності
- Код: CG 239781
282 ₴
253,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щіткотримач генератора ЩІТКОТРИМАЧ ГЕНЕРАТОРА 333499 CN

КОД ТОВАРУ
CG 239781

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
239781
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Напруга |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SBH0085 | BOSCH | F032239781 | CARGO | 333499 |
| GHIBAUDI | PAPA214 | IKA | 775081 | PSH | 063000279016 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 239781 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Внутрішній діаметр. | 31,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 62,00 мм |
| Код товару | CG 239781 |
| Напруга | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 253,80 ₴



