Щітка стартера PSX140-1414 PL PSX140-141
- В наявності
- Код: AS PSX140-141
157 ₴
141,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітка стартера ЩІТКА СТАРТЕРА PSX140-1414 PL

КОД ТОВАРУ
AS PSX140-141

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
PSX140-141
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Напруга |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | PSX140141IKA | CARGO | PS141S | CARGO | PS1400 |
| CARGO | PSX1401414 | IKA | 017761 | MAGNETI | AMS0068 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | PSX140141 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 22,20 мм |
| Код товару | AS PSX140-141 |
| Напруга | 12 В |
| Товщина | 9,00 мм |
| Ширина | 18,00 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141,30 ₴



