Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ IB364 CN VRB210
- В наявності
- Код: MBT VRB210
293 ₴
263,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ IB364 CN

КОД ТОВАРУ
MBT VRB210

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VRB210
(MOBILETRON)
| Характеристика |
|
|
| Зарядна напруга |
|
|
| Напруга |
|
|
| Робоча напруга |
|
|
| Специфікація |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | ARE0023 | BOSCH | F032138756 | CARGO | 138756 |
| IKA | 160511 | PROFIT | 71380756 | WAI | IB364 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mobiletron |
| Код запчастини | VRB210 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MOBILETRON |
| Зарядна пружна | 29,0 В |
| Код товару | MBT VRB210 |
| Напруга | 24 В |
| Робоча напруга | 28 В |
| Специфікація | Inactive Lamp |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263,70 ₴



