Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ IP1926 CN VRPR1926
- В наявності
- Код: MBT VRPR1926
725 ₴
652,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ IP1926 CN

КОД ТОВАРУ
MBT VRPR1926

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VRPR1926
(MOBILETRON)
| Характеристика |
|
|
| Зарядна напруга |
|
|
| Напруга |
|
|
| Робоча напруга |
|
|
| Специфікація |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | ARE3014VALEO | BOSCH | F032133492 | CARGO | 133492 |
| CITROEN | 9405761798 | PSH | 052000458006 | VALEO | 590688 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mobiletron |
| Код запчастини | VRPR1926 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MOBILETRON |
| Зарядна пружна | 14,7 В |
| Код товару | MBT VRPR1926 |
| Напруга | 12 В |
| Робоча напруга | 14 В |
| Специфікація | Inactive Lamp |
Інформація для замовлення
- Ціна: 652,50 ₴



