Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ IB510 CN VRB510
- В наявності
- Код: MBT VRB510
794 ₴
714,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ IB510 CN

КОД ТОВАРУ
MBT VRB510

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VRB510
(MOBILETRON)
| Характеристика |
|
|
| Зарядна напруга |
|
|
| Ід. № вик. штек. |
|
|
| Напруга |
|
|
| Робоча напруга |
|
|
| Специфікація |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | ARE0062 | BOSCH | F032139872 | CARGO | 139872 |
| IKA | 161051 | PSH | 052000149016 | WAI | IB510 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mobiletron |
| Код запчастини | VRB510 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ід. No віск. штек. | Sense-IG-L |
| Бренд | MOBILETRON |
| Зарядна пружна | 14,4 В |
| Код товару | MBT VRB510 |
| Напруга | 12 В |
| Робоча напруга | 14 В |
| Специфікація | Active Lamp |
Інформація для замовлення
- Ціна: 714,60 ₴



