Обмотка генератора СТАТОР ГЕНЕРАТОРА, 50А 131456 CZ 7131-0456
- В наявності
- Код: PR 7131-0456
1 349 ₴
1 214,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обмотка генератора СТАТОР ГЕНЕРАТОРА, 50А 131456 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7131-0456

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7131-0456
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Напруга |
|
|
| Струм заряджання генератора |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | AS3027 | BOSCH | F032131456 | CARGO | 131456 |
| PSH | 050000116006 | RENAULT | 7700731740 | VALEO | 100930 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71310456 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Висота | 26,00 мм |
| Внутрішній діаметр. | 90,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 127,00 мм |
| Код товару | PR 7131-0456 |
| Напруга | 14 В |
| Струм заряджання генератора | 50 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 214,10 ₴



