Радіатор охолоджування РАДИАТОР HONDA CIVIC 05- (MT) 1740-0210
- В наявності
- Код: PR 1740-0210
3 867 ₴
3 480,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування РАДИАТОР HONDA CIVIC 05- (MT)

КОД ТОВАРУ
PR 1740-0210

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1740-0210
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Матеріал водяного бака (радіатор) |
|
|
| Матеріал охолоджувальних ребер |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | RDA193025 | DENSO | DRM40029 | MAGNETI | BM1787 |
| NISSENS | 68143 | NRF | 56049 | NRF | 53186 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17400210 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 375 мм |
| Ширина ядра радіатора | 678 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Глибина решітки | 26 мм |
| Довжина решітки | 375 мм |
| Код товару | PR 1740-0210 |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | алюміній |
| Ширина решітки | 678 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 480,30 ₴



