Радіатор пічки ОТОПИТЕЛЬ CHEVROLET LACETTI 05- 1760-0101
- В наявності
- Код: PR 1760-0101
1 354 ₴
1 218,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки ОТОПИТЕЛЬ CHEVROLET LACETTI 05-

КОД ТОВАРУ
PR 1760-0101

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1760-0101
(PROFIT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | RSD313007 | GM | 96554446 | MAGNETI | BR432 |
| NISSENS | 76509 | NRF | 54270 | PMC | P96554446 |
| VALEO | 811541 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17600101 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип коробки передач | Універсальна |
| Призначення | Для автомобілів з/без кондиціонера |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 168 мм |
| Ширина ядра радіатора | 178 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Код товару | PR 1760-0101 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 218,60 ₴



