Радіатор пічки ОТОПИТЕЛЬ DAEWOO MATIZ 98- 1760-0105
- В наявності
- Код: PR 1760-0105
1 180 ₴
1 062 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки ОТОПИТЕЛЬ DAEWOO MATIZ 98-

КОД ТОВАРУ
PR 1760-0105

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1760-0105
(PROFIT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | RSD313001 | ASHIKA | 126DWDW0 | GM | 96314858 |
| MAGNETI | BR420 | NISSENS | 76506 | NRF | 54260 |
| VALEO | 811522 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17600105 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип коробки передач | Універсальна |
| Призначення | Для автомобілів з/без кондиціонера |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 152 мм |
| Ширина ядра радіатора | 166 мм |
| Глибина ядра радіатора | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Matiz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Код товару | PR 1760-0105 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 062 ₴



