Амортизатор капота KIA OPTIMA 1.7 CRDI 2012- ZSAK0021
- В наявності
- Код: ASH ZSAK0021
609 ₴
548,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Амортизатор капота KIA OPTIMA 1.7 CRDI 2012-

КОД ТОВАРУ
ASH ZSAK0021

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ZSAK0021
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Діаметр корпуса |
|
|
| Довжина |
|
|
| Роб. об’єм |
|
|
| Сила випуску |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| KIA | 811614C000 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Амортизатор KIA OPTIMA (FSGDS6B) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | ZSAK0021 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 8 мм |
| Бренд | ASHIKA |
| Довжина | 673 мм |
| Діаметр корпуса | 18 мм |
| Код товару | ASH ZSAK0021 |
| Роб. об’єм | 295 мм |
| Сила випуску | 320 Н |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548,10 ₴



