Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 130390 | ZEN BR 130390
- В наявності
- Код: CG 130390
644 ₴
579,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 130390 | ZEN BR

КОД ТОВАРУ
CG 130390

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
130390
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD0211 | AS | SD0399P | BOSCH | F032130390 |
| GHIBAUDI | 2407 | PSH | 060000386016 | ZEN | 0223 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 130390 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Внутрішній діаметр. | 12,00 мм |
| Довжина | 68,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 29,60 мм |
| Код товару | CG 130390 |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 579,60 ₴



