Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 137170 CZ 7137-0170
- В наявності
- Код: PR 7137-0170
303 ₴
272,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 137170 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7137-0170

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7137-0170
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD0300S | AS | SD0300 | BOSCH | F032137170 |
| CARGO | 137170 | GHIBAUDI | 1939 | PSH | 060000458016 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71370170 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Внутрішній діаметр. | 12,00 мм |
| Довжина | 109,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 28,00 мм |
| Код товару | PR 7137-0170 |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання проти годинникової стрілки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 272,70 ₴



