Фільтр повітряний GREAT WALL HAVAL 5 / BMW 1109102-K00 ADG022132
- В наявності
- Код: BPR ADG022132
318 ₴
286,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний GREAT WALL HAVAL 5 / BMW 1109102-K00

КОД ТОВАРУ
BPR ADG022132

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADG022132
(Blue Print)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| GREAT WALL | 1109102K00 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр GREAT WALL HOVER |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADG022132 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Great Wall |
| Сумісність з моделлю | Hover |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Blue Print |
| Вага | 0,230 кг |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Код товару | BPR ADG022132 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286,20 ₴



