Бендикс стартера 139458 | ZEN BR 139458
- В наявності
- Код: CG 139458
714 ₴
642,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 139458 | ZEN BR

КОД ТОВАРУ
CG 139458

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
139458
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD0084 | AS | SD0481P | BOSCH | F032139458 |
| GHIBAUDI | 2247 | PSH | 060000318016 | ZEN | 1170 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 139458 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Внутрішній діаметр. | 11,75 мм |
| Довжина | 58,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 37,00 мм |
| Код товару | CG 139458 |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 642,60 ₴



