Змінний елемент фільтра салону, вугільний (Blue Print) NISSAN / 27277-2FT1A ADBP250011
- В наявності
- Код: BPR ADBP250011
714 ₴
642,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змінний елемент фільтра салону, вугільний (Blue Print) NISSAN / 27277-2FT1A

КОД ТОВАРУ
BPR ADBP250011

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADBP250011
(Blue Print)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| NISSAN | 272772FT1A |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Змінний Nissan MURANO III (Z52_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADBP250011 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Murano, Teana |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Blue Print |
| Вага | 0,220 кг |
| Виконання фільтра | Вугільний фільтр |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 282 мм |
| Код товару | BPR ADBP250011 |
| Ширина | 242 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 642,60 ₴



