Бендикс стартера 132545 | ZEN BR 132545
- В наявності
- Код: CG 132545
611 ₴
549,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 132545 | ZEN BR

КОД ТОВАРУ
CG 132545

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
132545
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032132545 | GHIBAUDI | 2277 | SUZUKI | 3110079611 |
| SUZUKI | 3110079660 | SUZUKI | 3110079661 | ZEN | 0341 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 132545 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Внутрішній діаметр. | 12,50 мм |
| Довжина | 86,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 29,00 мм |
| Код товару | CG 132545 |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання проти годинникової стрілки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549,90 ₴



