Бендикс стартера 133682 | ZEN BR 133682
- В наявності
- Код: CG 133682
1 222 ₴
1 099,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 133682 | ZEN BR

КОД ТОВАРУ
CG 133682

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
133682
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD4081 | AS | SD4102P | BOSCH | F032133682 |
| GHIBAUDI | 1935 | PSH | 060001478106 | ZEN | 0557 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 133682 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Внутрішній діаметр. | 17,00 мм |
| Довжина | 100,30 мм |
| Зовнішній діаметр | 40,50 мм |
| Код товару | CG 133682 |
| Кільк. зубц. | 11 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099,80 ₴



