Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 136472 CZ 7136-0472
- В наявності
- Код: PR 7136-0472
342 ₴
307,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 136472 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7136-0472

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7136-0472
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|
|
| Якість |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD0140 | AS | SD0140P | AS | SD0140BOSCH |
| BOSCH | 1006209533 | CARGO | 136472 | GHIBAUDI | 1962 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71360472 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Внутрішній діаметр. | 12,00 мм |
| Довжина | 58,60 мм |
| Зовнішній діаметр | 25,40 мм |
| Код товару | PR 7136-0472 |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Якість | OE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 307,80 ₴



