Стартер СТАРТЕР LRS00555 IN 115572
- В наявності
- Код: CG 115572
10 328 ₴
9 295,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стартер СТАРТЕР LRS00555 IN

КОД ТОВАРУ
CG 115572

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
115572
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O фланця |
|
|
| Базове положення малої шестірні |
|
|
| Виконання стартера |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Кількість кріпильних отворів |
|
|
| Кількість нарізних отворів |
|
|
| Напруга |
|
|
| Напрямок обертання |
|
|
| Потужність стартера |
|
|
| Розмір нарізі |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032115572 | LISTER | 20413273 | PSH | 630508113100 |
| PSH | 630508113320 | WAI | 17643NOE |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 115572 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| O фланця | 92,00 мм |
| Базове положення малої шестірні | 23,50 мм |
| Бренд | CARGO |
| Виконання стартера | Прямий привід |
| Код товару | CG 115572 |
| Кільк. зубц. | 11 |
| Кількість кріпильних отворів | 3 |
| Кількість нарізних отворів | 0 |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання проти годинникової стрілки |
| Потужність стартера | 2,1 кВт |
| Розмір нарізі | 6.30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 295,20 ₴



