Сальник гумометалевий САЛЬНИК СТУПИЦЫ 32X52X7 BMW 039.179
- В наявності
- Код: EL 039.179
138 ₴
124,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник гумометалевий САЛЬНИК СТУПИЦИ 32X52X7 BMW

КОД ТОВАРУ
EL 039.179

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
039.179
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Захист від пилу |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Конструкція радіального ущільнення вала |
|
|
| Матеріал |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 0405200032000 | BMW | 07112187516 | CUPRA | 0405200032000 |
| SEAT | 0405200032000 | SKODA | 0405200032000 | VW | 0405200032000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 039179 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Висота | 7 мм |
| Матеріал | NBR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Elring |
| Внутрішній діаметр. | 32 мм |
| Захист від пилу | без пилозахисної крайки |
| Код товару | EL 039.179 |
| Конструкція радіального ущільнення вала | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124,20 ₴



