Конденсер кондиціонера MITSUBISHI PAJERO SPORT (KH0) (08-) 2.5 DID|MITSUBISHI PAJERO SPORT (KH0) (08-) 940472
- В наявності
- Код: NI 940472
10 814 ₴
9 732,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конденсер кондиціонера MITSUBISHI PAJERO SPORT (KH0) (08-) 2.5 DID|MITSUBISHI PAJERO SPORT (KH0) (08-) 3.0 I V6 24V|MITSUBISHI PAJERO SPORT (KH0) (08-

КОД ТОВАРУ
NI 940472

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
940472
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Холодоагент |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MITSUBISHI | 7812A160 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер Mitsubishi PAJERO SPORT II (KH_, KG_) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 940472 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з моделлю | Pajero Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Nissens |
| Глибина решітки | 12 мм |
| Довжина решітки | 546 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | NI 940472 |
| Матеріал | Алюміній |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина решітки | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 732,60 ₴



