Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 131773 CZ 7131-0773
- В наявності
- Код: PR 7131-0773
172 ₴
154,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 131773 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7131-0773

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7131-0773
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина штока |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD0213 | BOSCH | F032131773 | CARGO | 131773 |
| FIAT | 9920368 | GHIBAUDI | 3339 | PSH | 060000088016 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71310773 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Внутрішній діаметр. | 10,20 мм |
| Довжина | 61,10 мм |
| Довжина штока | 40,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 45,50 мм |
| Код товару | PR 7131-0773 |
| Кільк. зубц. | 12 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 154,80 ₴



