Свічка запалювання 0242140543 0 242 140 543
- В наявності
- Код: BO 0242140543
356 ₴
320,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка запалювання 0242140543

КОД ТОВАРУ
BO 0242140543

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 242 140 543
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Відст. між електрод. |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Кількість штирових контактів |
|
|
| Пусковий момент |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Траєкторія іскрового розряду |
|
|
| ШЗ |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CITROEN | 9675880780 | CITROEN | 9807776680 | CITROEN/PEUGEOT | 9675880780 |
| CITROEN/PEUGEOT | 9807776680 | PEUGEOT | 9675880780 | PEUGEOT | 9807776680 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0242140543 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | BOSCH |
| Відст. між електрод. | 0,75 мм |
| Довжина нарізі | 26,5 мм |
| Код товару | BO 0242140543 |
| Кількість штирових контактів | 1 -пол. |
| Пусковий момент | 23 Н·м |
| Розмір нарізі | M 12 x 1,25 |
| Траєкторія іскрового розряду | 5 мм |
| ШЗ | 14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320,40 ₴



