Ротор генератора РОТОР ГЕНЕРАТОРА 130085 CZ 7130-0085
- В наявності
- Код: PR 7130-0085
1 372 ₴
1 234,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ротор генератора РОТОР ГЕНЕРАТОРА 130085 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7130-0085

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7130-0085
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина штока |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Напруга |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Струм заряджання генератора |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | AR0089S | BOSCH | F032130085 | CARGO | 130085 |
| FIAT | 46231751 | JOHN DEERE | AL78692 | PSH | 072000155016 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71300085 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Висота | 47,40 мм |
| Внутрішній діаметр. | 17,00 мм |
| Довжина штока | 153,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 89,00 мм |
| Код товару | PR 7130-0085 |
| Напруга | 14 В |
| Розмір нарізі | M14-1.50 |
| Струм заряджання генератора | 55 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 234,80 ₴



