Фільтр паливний JEEP/ 68235275AB ADBP230020
- В наявності
- Код: BPR ADBP230020
472 ₴
424,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний JEEP/ 68235275AB

КОД ТОВАРУ
BPR ADBP230020

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADBP230020
(Blue Print)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Діам. ущільн. кільця |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| JEEP | 68235275AA | JEEP | 68235275AB | JEEP | K68235275AA |
| JEEP | K68235275AB | UFI | 2609400 | WIXFILTRON | WF10245 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADBP230020 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 136 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Діаметр ущільнювального кільця | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Blue Print |
| Вага | 0,092 кг |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Внутрішній діаметр. | 17 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Діам. ущільн. кільця | 82 мм |
| Код товару | BPR ADBP230020 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424,80 ₴



