Обмотка стартера 137399 PL SF3001
- В наявності
- Код: AS SF3001
489 ₴
440,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обмотка стартера ОБМОТКА СТАРТЕРА 137399 PL

КОД ТОВАРУ
AS SF3001

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
SF3001
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Напруга |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032137399 | CARGO | 137399 | GHIBAUDI | FC1 |
| IKA | 438400 | PROFIT | 71370399 | PSH | 076000042006 |
| VALEO | 594534 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | SF3001 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 117,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 64,00 мм |
| Код товару | AS SF3001 |
| Напруга | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440,10 ₴



