К-т піввісі(шарніру) приводу (Blue Print) HONDA CR-V III (RE_) - 2.0 I-VTEC 4WD (RE5, RE2) ADH28974
- В наявності
- Код: BPR ADH28974
2 533 ₴
2 279,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
К-т піввісі(шарніру) приводу (Blue Print) HONDA CR-V III (RE_) - 2.0 I-VTEC 4WD (RE5, RE2)

КОД ТОВАРУ
BPR ADH28974

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADH28974
(Blue Print)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Внутр. зачеп. кол. |
|
|
| Діам. ущільн. кільця |
|
|
| Довжина |
|
|
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування |
|
|
| Зовн. зачеп. кол. |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Розмір зовнішньої нарізі |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| HONDA | 42330SXSA01 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| К-т Honda CR-V III (RE_) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADH28974 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Blue Print |
| Вага | 1,79 кг |
| Всередину. зачеп. кол. | 20 |
| Довжина | 144 мм |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | 99943600 |
| Діам. ущільн. кільця | 76 мм |
| Зовн. зачеп. кол. | 28 |
| Зовнішній діаметр | 73 мм |
| Код товару | BPR ADH28974 |
| Розмір зовнішньої нарізі | M24 x 1,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 279,70 ₴



