Кришка генератора КРИШКА ГЕНЕРАТОРА 235044 PL ABR0137S
- В наявності
- Код: AS ABR0137S
485 ₴
436,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка генератора КРИШКА ГЕНЕРАТОРА 235044 PL

КОД ТОВАРУ
AS ABR0137S

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ABR0137S
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032235044 | BOSCH | F00M136441 | CARGO | 235044 |
| DAF | 1600343 | MERCEDES-BENZ | 0001541949 | MERCEDES-BENZ | A0001541949 |
| VW | 2TB903395B |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | ABR0137S |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 81,50 мм |
| Внутрішній діаметр. | 35,50 мм |
| Зовнішній діаметр | 146,50 мм |
| Код товару | AS ABR0137S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 436,50 ₴



