Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ ГЕНЕРАТОРА 133746 CN VRH2009185
- В наявності
- Код: MBT VRH2009185
1 314 ₴
1 182,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ ГЕНЕРАТОРА 133746 CN

КОД ТОВАРУ
MBT VRH2009185

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VRH2009185
(MOBILETRON)
| Характеристика |
|
|
| Зарядна напруга |
|
|
| Ід. № вик. штек. |
|
|
| Напруга |
|
|
| Робоча напруга |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| IKA | 162881 | MANDO | BNA866X09271 | MITSUBISHI | A866X09270 |
| MITSUBISHI | A866X09271 | MITSUBISHI | MD611502 | PSH | 052001553136 |
| WAI | IM287 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mobiletron |
| Код запчастини | VRH2009185 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ід. No віск. штек. | L-IG |
| Бренд | MOBILETRON |
| Зарядна пружна | 14,6 В |
| Код товару | MBT VRH2009185 |
| Напруга | 12 В |
| Робоча напруга | 14 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 182,60 ₴



