Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ ГЕНЕРАТОРА 235541 CN VRH2009203
- В наявності
- Код: MBT VRH2009203
780 ₴
702 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ ГЕНЕРАТОРА 235541 CN

КОД ТОВАРУ
MBT VRH2009203

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VRH2009203
(MOBILETRON)
| Характеристика |
|
|
| Зарядна напруга |
|
|
| Ід. № вик. штек. |
|
|
| Напруга |
|
|
| Робоча напруга |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | ARE5048 | BOSCH | F032235541 | CARGO | 235541 |
| MAGNETI | AMP0767 | MITSUBISHI | A866X41072 | PROFIT | 72350541 |
| PSH | 052000732136 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mobiletron |
| Код запчастини | VRH2009203 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ід. No віск. штек. | L-Sense |
| Бренд | MOBILETRON |
| Зарядна пружна | 14,5 В |
| Код товару | MBT VRH2009203 |
| Напруга | 12 В |
| Робоча напруга | 14 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 702 ₴



