Захисний комплект амортизатора BMW 5 SERIES REAR PK417
- В наявності
- Код: MN PK417
1 219 ₴
1 097,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Захисний комплект амортизатора BMW 5 SERIES REAR

КОД ТОВАРУ
MN PK417

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
PK417
(Monroe)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 31331137932 | BMW | 33531091031 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Захисний BMW 5 (E39) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Monroe |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Monroe |
| Вага | 0,309 кг |
| Висота паковання | 18 см |
| Довжина паковання | 22 см |
| Код товару | MN PK417 |
| Ширина паковання | 11 см |
| Основні | |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Код запчастини | PK417 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 097,10 ₴



