Фільтр повітряний NISSAN PATROL III (Y62) 5.6 20-01-152
- В наявності
- Код: ASH 20-01-152
672 ₴
604,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний NISSAN PATROL III (Y62) 5.6

КОД ТОВАРУ
ASH 20-01-152

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20-01-152
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADN12276 | NISSAN | 165461LK0E |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Nissan PATROL VI (Y62) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 2001152 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Висота | 56 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Patrol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ASHIKA |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Код товару | ASH 20-01-152 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 604,80 ₴



