Фільтр паливний NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) 1.6, 2.0, 2.0 4 RUOTE MOTRICI 30-01-130
- В наявності
- Код: ASH 30-01-130
767 ₴
690,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) 1.6, 2.0, 2.0 4 RUOTE MOTRICI

КОД ТОВАРУ
ASH 30-01-130

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
30-01-130
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| NISSAN | 17040JR50A | PROFIT | 15350023 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 3001130 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 39.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Висота | 128 мм |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ASHIKA |
| Виконання фільтра | Магістральний фільтр |
| Внутрішній діаметр. | 39,5 мм |
| Код товару | ASH 30-01-130 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690,30 ₴



