Подушка стабілізатора гумова FORD MONDEO III 803913
- В наявності
- Код: SID 803913
533 ₴
479,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка стабілізатора гумова FORD MONDEO III

КОД ТОВАРУ
SID 803913

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
803913
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FORD | 1300685 | FORD | 1307323 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Подушка Ford MONDEO III TURNIER (BWY) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 803913 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задня |
| Довжина | 46 мм |
| Внутрішній діаметр | 17.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | SIDEM |
| Внутрішній діаметр. | 17,5 мм |
| Код товару | SID 803913 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479,70 ₴



