Щіткотримач стартера ЩІТКОТРИМАЧ СТАРТЕРА 136449 CZ 7136-0449
- В наявності
- Код: PR 7136-0449
218 ₴
196,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щіткотримач стартера ЩІТКОТРИМАЧ СТАРТЕРА 136449 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7136-0449

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7136-0449
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Напруга |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SBH9029 | AS | SBH9021 | BOSCH | F032136449 |
| CARGO | 136449 | PROFIT | 77140160 | PSH | 063000530206 |
| PSH | 063000363206 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71360449 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Висота | 21,10 мм |
| Внутрішній діаметр. | 39,90 мм |
| Зовнішній діаметр | 73,65 мм |
| Код товару | PR 7136-0449 |
| Напруга | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196,20 ₴



