Щітка стартера ЩІТКА СТАРТЕРА 141258 PL SB6017
- В наявності
- Код: AS SB6017
154 ₴
138,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітка стартера ЩІТКА СТАРТЕРА 141258 PL

КОД ТОВАРУ
AS SB6017

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
SB6017
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Напруга |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032141258 | CARGO | 141258 | IKA | 019331 |
| PSH | 063100018056 | TOYOTA | 281400D090 | TOYOTA | 281400H100 |
| WAI | JASX101102 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | SB6017 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 15,50 мм |
| Код товару | AS SB6017 |
| Напруга | 12 В |
| Товщина | 4,50 мм |
| Ширина | 14,10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 138,60 ₴



