Сальник гумометалевий ДИФ. 64.0X80.0X8.0 ACM MITSUBISHI OUTLANDER CU# 2002-2006 19034924B
- В наявності
- Код: CO 19034924B
523 ₴
470,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник гумометалевий ДИФ. 64.0X80.0X8.0 ACM MITSUBISHI OUTLANDER CU# 2002-2006

КОД ТОВАРУ
CO 19034924B

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
19034924B
(Corteco)
| Характеристика |
|
|
| Висота 1 |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 |
|
|
| Матеріал |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FEBEST | 95GAS65800808X | MITSUBISHI | MD745423 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 19034924B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 64 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Outlander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Corteco |
| Висота 1 | 8 мм |
| Внутрішній діаметр 1 | 64 мм |
| Зовнішній діаметр 1 | 80 мм |
| Код товару | CO 19034924B |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470,70 ₴



