Бендикс стартера 239359 CN 239359
- В наявності
- Код: CG 239359
475 ₴
427,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 239359 CN

КОД ТОВАРУ
CG 239359

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
239359
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD3046P | BOSCH | F032239359 | GHIBAUDI | 6051 |
| IKA | 450681 | PROFIT | 72390359 | PSH | 060000113006 |
| PSH | 060000113830 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 239359 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Внутрішній діаметр. | 11,00 мм |
| Довжина | 41,20 мм |
| Зовнішній діаметр | 23,60 мм |
| Код товару | CG 239359 |
| Кільк. зубц. | 8 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 427,50 ₴



