Бендикс стартера 239777 BR 239777
- В наявності
- Код: CG 239777
691 ₴
621,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 239777 BR

КОД ТОВАРУ
CG 239777

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
239777
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 12417515391 | BMW | 12417521123 | BOSCH | F032239777 |
| BOSCH | 1986SE1647 | BOSCH | 1006210235 | TOYOTA | 281000D130 |
| TOYOTA | 281000T030 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 239777 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Внутрішній діаметр. | 11,00 мм |
| Довжина | 48,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 29,70 мм |
| Код товару | CG 239777 |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 621,90 ₴



