Фільтр повітряний HONDA / 172205PHA00 ADBP220023
- В наявності
- Код: BPR ADBP220023
545 ₴
490,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний HONDA / 172205PHA00

КОД ТОВАРУ
BPR ADBP220023

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADBP220023
(Blue Print)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| HONDA | 172205PHA00 | WIXFILTRON | WA10675 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Honda CR-V V (RW_, RT_, RS_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADBP220023 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 179 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Blue Print |
| Вага | 0,278 кг |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Код товару | BPR ADBP220023 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490,50 ₴



